/O mnie i smoku we mnie/

Ja jako Smok.
    Witajcie. To ja jestem autorem tej strony i to mnie możecie winić, jeżeli wyciągnie kły i pazury i połknie wam głowy. Chciała bym także przeprosić za ewentualne błędy ortograficzne- Nie wszystko było pisane w Wordzie.Smoki to moja pasja, jedyna i niepowtarzalna. Coś, co jak myślę, nigdy mi się nie znudzi.W pewnym momencie zaczęłam się nawet bliżej przyglądać mojemu charakterowi i stwierdziłam, że jest bardzo smoczy. Choć na pierwszy rzut oka mogę na to nie wyglądać. Przy bliższym poznaniu jednak- przyznacie mi rację. Cicha woda brzegi rwie...
    Bynajmniej jednak smok, jako niewątpliwie potężny i słodki i niebezpieczny jaszczur, nie jest moim jedynym zainteresowaniem. Moją drugą pasją są wilkołaki, tudzież jednorożco-pegazy (po co się rozdrabniać), oraz może jeszcze kilka innych stworzeń.
Co ciekawe, kiedy mam grać w RPG, zaczynam usypiać i w krótce  nie mam pojęcia co się aktualnie dzieje.
      Ja sama generalnie jestem trochę nieprzytomna i niewiele w sumie mogę z tym zrobić. Zazwyczaj żadna kawa nie pomaga. Mnie to nie przeszkadza, ale może być powodem wielu głupich sytuacji. Mam jednak moje smoki i z tego się cieszę. Znalazłam moją pasję. Och! Co ja bym dała, żeby mieć takiego smoka zamiast psa!!!!

Czemu smoki?

Sama nie wiem, to wyszło w zasadzie gdzieś z głębi, ale zawsze we mnie siedziało. Któregoś dnia po prostu zaczęłam rysować trochę większe i bardziej udziwnione jaszczurki. Potem doszły książki, o i ze smokami. Prawdziwe jednak możliwości, dał mi dopiero internet. To wtedy, tak naprawdę zaczęło się szaleństwo. To rysunki i grafiki jakie tam znalazłam rozpaliły na dobre płomień mojej miłości do smoka.

O smokach trochę...
   Smoki to mityczne (tak twierdzą tylko niektórzy!!) stworzenia, wywodzące się od jaszczurek lub węży. Ich wygląd zależy od wyobraźni twórcy (wystarczy przejść się po dziale Fantasy w Empiku). Smoki bywają różne, dzikie i udomowione, duże i małe, jadowite, ogniste, z mniej lub bardziej zaburzonymi proporcjami. Tak jak mówiłam. Ich wygląd zależy od wyobraźni twórcy, a więc być może odzwierciedlają one także nas, naszą duszę. Większość jednak, tak jak ich pierwowzory/ oryginały- jaszczurki- mają wredny charakter.
   Dzielą się na gatunki, podgatunki i rodzaje. Jako, że smok jest moim ulubionym zwierzaczkiem, postaram się wam przybliżyć smoka i jego zwyczaje, pokazując wam to od każdej strony, tej jasnej i tej ciemnej; Abyście się mogli o nim dowiedzieć jak najwięcej. Mam też nadzieję, że spodoba się wam moja strona o smokach i pomoże pogłębić wiedzę, jak mnie kiedyś podobne.

Grafika komputerowa jako moja specjalizacja- moje przyszłe zamiary w obec smoków.     

Zawsze ciągnęło mnie do techniki i programów do obróbki obrazu. Kiedyś zaś zajrzałam do internetu i stwierdziłam, że przy pomocy komputera, można zrobić niesamowite wprost rzeczy. Nie tylko dodając rysunkom realizmu, ale i na przykład tworzenie różnych nowych i niezwykłych. W sumie, to lubię odkrywać nowe techniki oraz możliwości, a trzeba przyznać, że komputer daje durze możliwości.

likny rysunki moje smok kiedyś smok dziś ksiomski podział smoka pirścionki ze smokami kontakt z innymi zakręconymi ze mną oczywiście

 Szkoła dziennikarska // IMiNS // Strony sluchaczy WSR - powrot // WSR // Szkola i Kursy Wizazu // Forum WSR